O FIRMIE

Aranżując przestrzeń biurową, poszukując wygodnych, stabilnych i nowoczesnych mebli do wyposażenia biur, często borykamy się z brakiem możliwości takiego wyboru, który mógłby nas usatysfakcjonować i zadowolić. Z pewnością nasza firma to rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość produktu, atrakcyjne ceny i szeroki wachlarz ofertowy.

 

Profesjonalna, rzetelna, w pełni nastawiona na Klienta. Taka z całą pewnością jest nasza firma, którą mamy przyjemność reprezentować. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem fabryki mebli MDD marki SVENBOX i sprzedawcą najwyższej jakości mebli do wyposażenia biur i innych obiektów użytkowych. Swoją ofertę kierujemy do właścicieli biurowców, obiektów użyteczności publicznej, szkół i innych placówek, gdzie odpowiednie wyposażenie mebli, stanowi wartość nadrzędną.

 

Kadra wyszkolonych, pełnych wiedzy i doświadczenia pracowników, dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się projektem, pełną aranżacją, transportem mebli i całkowitym montażem. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także pełną realizację, nawet najbardziej nietypowych zleceń.

 

Posiadamy w swojej ofercie meble do gabinetów i sal konferencyjnych Svenbox, krzesła i fotele biurowe fabryki Nowy Styl, a także sprzęt i różnorodne artykuły biurowe.

 

Jeśli godny i rzetelny partner do współpracy - to tylko

Multi Biuro System - wszystko dla biur & meble

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ, KTÓRA MAMY NADZIEJĘ ZAOWOCUJE NAWIAZANIEM WSPÓŁPRACY

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com